FACE prekinis ženklas

FACE prekinis ženklas

Prekinis ženklas „FACE Nico Baggio“ buvo sukurtas 1986 metais Italijos mados sostinėje Milane. Vizažo meistras, Nico Baggio, po dvidešimties metų  kaip scenografas ir kostiumų dizaineris, įgijęs daugybę patirties kino, teatro ir televizijos pasaulyje, išleido savo profesionalios kosmetikos liniją - „FACE Nico Baggio".

Nuo 1980 m. Jis dirba vizažistu, kurdamas makiažą didžiausiuose „pret-a-porter“ stilistų mados namuose, fotosesijose ir reklamose.

„FACE“ yra kosmetikos linija, turinti itin profesionalių savybių ir minimalistinę bei elegantišką pakuotę.

Mūsų kosmetikos asortimentas gali patenkinti kiekvienos vizažistės poreikius ir sustiprinti, bet kurios moters grožį bei žavesį.

Mūsų kosmetikos produktų tekstūros yra sukurtos ir apdorotos specializuotose tyrimų laboratorijose, kuriuose siekiama sukurti drėkinančius, apsauginius ir itin hipoalergiškus produktus.

Visa mūsų gaminama kosmetika atitinka FDA / CE standartus, joje yra aukščiausios klasės natūralių ekstraktų ir vitaminų, antioksidantų ir apsaugos nuo saulės priemonių, kurios nuostabiai pagražina ir apsaugo odą.

Be kosmetikos, „FACE“ gamina šepetėlius, priedus ir akesuarus, reikalingus optimaliam rezultatui.

Mūsų kompaniją sudaro profesionalių vizažistų grupė, kuri daugiausia užsiima visomis profesionalaus makiažo paslaugomis: nuo korekcinio iki meninio, nuo fotografijos iki kino, teatro, televizijos.

Nico Baggio taip pat asmeniškai dėsto makiažo kursus Italijoje ir už jos ribų.

Šiuo metu mūsų rinka apima platinimą daugelyje Europos bei pasaulio šalių.